Raivo Ilmsalu

Olen abielus ja kahe tütre isa. Tänu Sinule ja oma lähedastele ning inimestele kellega kohtun, olen rohkem iseendaga kontaktis.

Alates 2005. aastast olen töötanud lasteaia õpetaja ja juhatajana, SOS Lastekülade külajuhatajana, dementse eaka inimese hooldajana, paarisuhteterapeudina, MDFT pereterapeudina ning kõige pikemalt sellest ajast ka lapsevanemate koolitajana.

2019. aasta alguses lõime startupi FeedBee https://www.feedbee.io/ . Alates sama aasta augustist keskendun koos kaasasutajatega tehisintellektiga tugiisiku (Haridusmesilane) loomisele. Meie suur eesmärk on luua vundament, et iga inimene saaks juurdepääsu haridusele just tema enda jaoks sobivas vormis. Meie suure eesmärgi täitmise esimene eeldus on, et suudame tehisintellekti toel luua või taastada kontakti kahe õppimise olulisima osapoole, õpilase ja õpetaja vahel.

Startupi käivitamise ajal aitan terapeudina paaride ja pereliikmete omavahelist kontakti taastada piiratud mahus. See tähendab, et kui mul on vaba aega FeedBee töö kõrvalt ja eelinfo Sinu abivajaduse kohta, siis aitan Sind paari või peresuhetes.
Kui meie mõtted Perekonna kodulehel kõnetavad Sind või oled saanud soovituse just minu poole pöörduda, siis võta ühendust. Räägime läbi Sinu vajadused ja kohtumise võimalused. Telefon: 55513716; e-post: raivo.ilmsalu@perekond.eu

Raivo Ilmsalu CV